Darmowa porada

Przeżywasz kryzys?
Potrzebujesz pomocy?

Cierpisz. Czujesz się samotny, bezsilny, niezrozumiany…
Nie pozostawaj sam z problemami.
Skorzystaj z 20 minut darmowej porady

zdjecie-na-strone-2-1
Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu.

Nazywam się Agnieszka Gałańczuk i jestem certyfikowanym psychoterapeutą.

Jeśli to czytasz prawdopodobnie Ty lub ktoś Ci bliski potrzebuje pomocy.

Oferuję pomoc w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego oraz rozwoju osobistym. W ramach oddziaływań terapeutycznych zajmuję się leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, współuzależnień, DDA. Pomagam w sytuacji doznawania przemocy fizycznej i psychicznej, rozwiązywaniu konfliktów w relacjach partnerskich. Jako certyfikowany psychoterapeuta gwarantuję wysoką jakość usług.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy, cierpisz, nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, masz trudności w kontaktach z ludźmi – pomogę Ci. Jeśli chcesz się rozwijać, pogłębiać świadomość siebie i odkrywać swoje wewnętrzne zasoby – będę Ci towarzyszyć w rozwoju.

Zapraszam do mojego przytulnego gabinetu, który mieści się w centrum Katowic. Dokładna lokalizacja: Katowice ul.Przemysłowa 10. W pobliżu gabinetu znajduje się bezpłatny parking (przy CH Belg).

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie:
Codziennie od Pn do Pt w godz. od 9.00-18.00

­­Wstępna
konsultacja

Gdy nie wiesz, jakiej formy pomocy potrzebujesz. Przeżywasz trudności, nie radzisz sobie w życiu codziennym i chcesz o tym porozmawiać.

­­Psychoterapia
indywidualna

Gdy doświadczane przez Ciebie trudności mają swoje źródło w Twojej psychice. Gdy doświadczyłeś w swoim życiu bolesnych zdarzeń, które wciąż Cię prześladują.

­­Psychoterapia
rodzinna

Gdy Twoja rodzina przeżywa kryzys, nie potraficie się porozumieć lub poradzić sobie z doświadczoną w rodzinie stratą (śmierć, choroba, wypadek…).

­­Szkolenia
i treningi

Gdy chcesz nabyć nowych umiejętności i doświadczyć swoich zasobów w kontekście relacji z grupą. Treningi i szkolenia są formą rozwoju i psychoedukacji.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: