O mnie

Agnieszka Gałańczuk Jestem certyfikowanym psychoterapeutą – posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Certyfikat Psychoterapeuty wydawany przez European Association for Psychotherapy

Ukończyłam całościowe, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Ericksonowskim. Odbyłam staże kliniczne w: NZOZ „Feniks” w Sosnowcu, NZOZ Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach, oraz na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego.

Doświadczenie zawodowe nabyłam pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień, Ośrodku Wspierania Rodziny, Ośrodku Kuratorskim, stowarzyszeniach pomagających osobom w kryzysie, w tym osobom doświadczającym przemocy.

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Moc Wsparcia, jestem psychoterapeutą w Centrum Profilaktyki i Psychoterapii Więzi „Kraina Świetlików” oraz w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu.

Korzystam z superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Stale szkolę się w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej.
Pracuję integrując różne podejścia psychoterapeutyczne: psychodynamiczne, ericksonowskie, gestalt i inne.

Instytucje sprawujące nadzór merytoryczny:

Sekcja Naukowa Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
European Association for Psychotherapy

Dyplomy/Certyfikaty

Opinie o mnie

Prześlij swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź ocenę
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Gabinet Psychoterapii Ariadna
Średnia ocena:  
 5 opinie
przez Marcin on Gabinet Psychoterapii Ariadna
Polecam

Polecam Panią Agnieszkę. Byłem bardzo sceptyczny do wizyty u psychologa. Uznałem to za porażkę życiową. Jednak po ok. 6 m-cach to moja wygrana i teraz poleciłbym tą terapię każdemu.

przez Anonimowo on Gabinet Psychoterapii Ariadna
Dobry Specjalista

Dobry specjalista, pomogła mi w bardzo trudnym okresie życia, gdy się rozwodziłem, a to nie był łatwy czas, ledwo wstawałem z łóżka. Teraz już normalnie funkcjonuje, planuję przyszłość.Cieszę się że trafiłem w dobre ręce.

przez Anonim on Gabinet Psychoterapii Ariadna
Zadowolony

Jestem zadowolony z terapii z Panią psycholog, ma dobre podejście do pacjenta.

przez Użytkownik on Gabinet Psychoterapii Ariadna
Fachowiec

Pani Agnieszka pomogła mi wyjść z depresji. Bardzo życzliwa i ciepła osoba, lekarz z prawdziwego zdarzenia.Polecam!

przez Ela on Gabinet Psychoterapii Ariadna

Cierpię na zaburzenia lękowe, od pół roku chodzę na terapię do Pani Agnieszki. Poleciła mi tego terapeutę znajoma. Naprawdę zaczęłam czuć sie lepiej, mogę robic rzeczy o których wcześniej nawet nie marzyłam. Dla mnie najskuteczniejszy psychoterapeuta, a u kilku już byłam.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: