Warsztaty dla rodziców

1. W świecie dziecięcych baśni – jak baśnie pomagają porozumiewać się.

Język baśni jest uniwersalny, bo jest to język prawzorów obecnych w ludzkich społeczeństwach, rodzinach, jednostkach. Historie opowiadane w ten sposób przemawiają do naszych, oraz naszych dzieci, wewnętrznych obrazów.

Jak można to spożytkować, aby lepiej rozumieć siebie i dziecko? Wspólne czytanie baśni może być niezapomniana chwilą dla Ciebie i Twojego dziecka, może też wzmocnić Waszą więź i pomóc zrozumieć się nawzajem.

2.Relaksacja, wizualizacja i inne sposoby na dobre samopoczucie dla małych i dużych.

Chwila wyciszenia, pobudzenia wyobraźni, skupienia się na własnym wnętrzu – są to nasze ważne potrzeby, nie zawsze jednak zaspokojone. Jeśli będziemy umieli zadbać o swój wewnętrzny spokój, to nauczymy też tego nasze dzieci. W trakcie warsztatów przedstawione zostaną techniki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych. Proszę o zabranie ze sobą, jeśli to możliwe, karimaty lub koca.

3.Etapy rozwoju dziecka i rodziny – jak przezwyciężać kryzysy.

Każda rodzina przechodzi przez etapy życia rodziny, które niosą ze sobą ważne zadania rozwojowe. Jak przetrwać trudne momenty, na co należy zwrócić uwagę w konkretnych okresach, jak rozumieć rozwój dziecka.Innymi słowy, jak żyć w rodzinie, przetrwać i móc czerpać zadowolenie z życia rodzinnego.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: