Agata Szczyrbowska-Duda

psychoterapeuta, psycholog dziecięcy


Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Obecnie odbywam szkolenie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach i uczestniczę w Studium Terapii Poznawczo – Behawioralnej dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Ukończyłam certyfikowane szkolenia z zakresu uzależnień, wczesnych interwencji w następstwie traumatycznych zdarzeń, Change Your Mind (CYM) oraz Couching AMC.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Ośrodku Terapii Nerwic Dzieci i Młodzieży oraz Dziennym Domu Pomocy Społecznej i placówce opiekuńczo-wychowawczej. Na co dzień pracuję w Gabinetach Psychoterapii Ariadna oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmuję się wsparciem osób będących w kryzysie na skutek osobistych przeżyć i trudnych doświadczeń losowych. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne.

Swoje wsparcie oferuję osobom doświadczającym przemocy, kryzysów osobistych, stanów lękowych, stanów depresyjnych. Towarzyszę osobom współuzależnionym, przeżywającym trudności w relacjach, będącym w żałobie, w trakcie istotnych dla siebie zmian życiowych. Oferuję pomoc w zaburzeniach nastroju oraz emocji i zachowania u dzieci i młodzieży.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Dokładam wszelkich starań aby wciąż poszerzać swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Szczególnie istotna dla mnie w pracy z pacjentem jest bezpieczna, pełna akceptacji i zrozumienia relacja oraz wnikliwe wsłuchanie się w indywidualne potrzeby, aby móc wspólnie znaleźć możliwości i zasoby poprawiające jakość życia. Na spotkanie zapraszam osoby dorosłe oraz dzieci od 7 roku życia.

Agata Szczyrbowska-Duda, psycholog dziecięcy

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: