Agnieszka Goczoł

psycholog, psychoterapeuta

Link SKYPE do konsultacji online


Jestem psychoterapeutą i psychologiem ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej oraz zdrowia i jakości życia. Ukończyłam całościowy czteroletni kurs psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest ośrodkiem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również absolwentką kierunku doradztwo filozoficzne i coaching oraz posiadam tytuł trenera I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowań.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej, w Szpitalu im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach, a także w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach. Obecnie w Poradni Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Dodatkowo współprowadzę grupę psychoterapeutyczną w ramach Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Zajmuję się psychoterapią dla dorosłych w oparciu o metodę psychodynamiczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe doświadczające lęku, cierpienia, dyskomfortu, zmagające się z obniżonym nastrojem, chcące dokonać zmian w swoim życiu, a także mające potrzebę poprawienia własnych relacji z ludźmi.

Agnieszka Goczoł, psychoterapeuta

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: