Daria Lamch

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego Przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Akademii Ignatianum.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach m.in. w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Szpitalu Uniwersyteckim (w ramach współpracy z Fundacją „Dobrze, że jesteś”) oraz w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, a także pracując w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz Zespole Szkół Zawodowych.

Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w ramach Oddziału Dziennego Ogólnopsychiatrycznego oraz Poradni, a także w Poradni Psychologicznej BALANS w Mogilanach.

Pracuję przede wszystkim w podejściu psychodynamicznym oraz systemowym. Jednak w pracy terapeutycznej korzystam z dorobku różnych szkół, integrując różne podejścia psychoterapeutyczne. Nadrzędnym celem jest jak najlepsza pomoc pacjentowi, co często wymaga dopasowania formy pracy do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego pacjenta, wszystko zgodnie z wiedzą naukową na temat psychoterapii.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, rodzicami oraz parami. Pomagam osobom cierpiącym na zaburzenia depresyjne, lękowe oraz zaburzenia osobowości. Oferuję pomoc osobom doświadczającym trudności emocjonalnych, osobom w kryzysach, z zaniżonym poczuciem własnej wartości, DDA oraz osobom, które przeżywają trudności w relacjach międzyludzkich.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: