Joanna Jasińska

psycholog, mediator, terapeuta


Jestem psycholożką, ukończyłam Uniwersytet Jagielloński ze specjalizacją psychologia kliniczna. Ukończyłam również szkolenie dla mediatorów organizowane przez Polskie Centrum Mediacji. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Marii Ortwid pt: „Psychoterapia indywidualna i terapia rodzin ze szczególnym uwzględnieniem okresu adolescencji” certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracuję z młodzieżą, osobami dorosłymi oraz rodzinami i parami. Prowadzę terapię indywidualną i spotkania grupowe zależnie potrzeb klientów. W swojej pracy skupiam się na daniu empatii klientowi oraz podjęciu wspólnej podróży po doświadczeniach jego życia po, to aby uzyskał on zrozumienie i wpływ na swoją sferę emocjonalną i polepszył satysfakcję ze swojego funkcjonowania. Pracuję integracyjnie łącząc swoje doświadczenia jako coach i trener wraz z podejściem systemowym i pschodynamicznym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, moja praca podlega regularnej superwizji, a wiedzę stale rozwijam poprzez pracę własną oraz uczestnictwo w licznych wykładach, seminariach i szkoleniach.

Doświadczenie zdobywałam pracując jako coach i trener od 2005 roku min. dla Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego. W obszarze psychoterapii praktykowałam w Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego UJ oraz w Stowarzyszeniu Dobra Nadzieja w Krakowie.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: