Karolina Rzekęć

psycholog, terapeutka


Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (ścieżka specjalizacyjna – psychoterapia).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na stażu w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie oraz w Ośrodku Wsparcia – Klubie Samopomocy dla osób starszych w Krakowie. Ponadto systematycznie poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje w zakresie pomocy drugiemu człowiekowi na kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego oraz na Oddziale dla Dzieci i Młodzieży funkcjonującym również przy Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie.

Pracując indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą koncentruję się na tworzeniu autentycznej relacji. W kontakcie z Pacjentem staram się dostrzec jego obecne potrzeby przez pryzmat przeżytych doświadczeń, a także towarzyszyć w obszarze poznawania siebie. W pracy korzystam z dorobku różnych szkół i podejść psychoterapeutycznych. Interesuję się szczególnie psychoterapią humanistyczną i egzystencjalną.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pomagam osobom cierpiącym na zaburzenia lękowe, depresyjne oraz z zaniżonym poczuciem własnej wartości. Pomagam osobom w kryzysach rozwojowych, a także osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych oraz problemów w relacjach z innymi.

Karolina Rzekęć, psycholożka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: