Klaudia Biśta

psycholog


Jestem absolwentką kierunku psychologia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

W Centrum Terapii ARIADNA prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. Zajmuję się wsparciem osób z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz osób w kryzysie. Udzielam poradnictwa dla osób ze społeczności LGBT+, w szczególności dla osób transpłciowych z zakresu tożsamości płciowej, coming-outu, stresu mniejszościowego, braku akceptacji ze strony bliskich. W pracy skupiam się na stworzeniu akceptującej atmosfery i przestrzeni na pojawiające się różnorodne emocje oraz zrozumieniu trudności i sytuacji pacjenta.

Doświadczenie oraz wiedzę zdobywam w Centrum Medycznym Empatia, gdzie odbyłam szkolenia z zakresu podstaw seksuologii oraz niezgodności płciowej, a także rozpoczęłam pracę z pacjentami w formie udzielania wsparcia psychologicznego, prowadzenia procesu opiniowania dla osób transpłciowych oraz przeprowadzania badań osobowości.

Od rozpoczęcia studiów psychologicznych moja uwaga skoncentrowana jest na treściach seksuologicznych oraz wsparciu osób z grup mniejszościowych. Dlatego od października 2023 roku jestem studentką seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, a od dłuższego czasu poszerzam swoją wiedzę seksuologiczną biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

W pracy skupiam się na stworzeniu akceptującej atmosfery i przestrzeni na pojawiające się różnorodne emocje oraz zrozumieniu trudności i sytuacji pacjenta.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: