Magdalena Mleczko

psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR


Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS w Katowicach, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii oraz psychogeriatrii. Odbyłam całościowe szkolenie terapii EMDR pod patronatem PTT EMDR.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Klinice Onkologii UCK im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach, Instytucie Seksuologii i Medycyny Psychosomatycznej w Katowicach i Pszczynie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tychach, a także Szpitalu Wojewódzkim Megrez w Tychach.
Na co dzień pracuję w Szpitalu w Pszczynie, przeprowadzam konsultacje w Klinice Chirurgii Mazan w Katowicach oraz prowadzę praktykę własną.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale doskonalę swój warsztat pracy, biorąc udział w licznych szkolenia, warsztatach oraz konferencjach.

Współpracuję z osobami dorosłymi w ramach spotkań indywidualnych. Swoją pomoc kieruję do osób borykających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, po doświadczeniu straty, zdarzeń traumatycznych w przeszłości, zaburzeniami odżywiania, w kryzysie psychicznym.

W pracy z pacjentem buduję bezpieczną przestrzeń pozwalającą na pogłębioną pracę w poczuciu zaufania i zrozumienia. Skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta, dostosowując dynamikę pracy do Jego aktualnego stanu. Wierzę, że każdy człowiek potrafi odnaleźć ścieżkę do samego siebie, czasem w tej pracy potrzebuje wsparcia. Bycie towarzyszem tej podróży w procesie terapeutycznym jest dla mnie przywilejem i wyróżnieniem.

Magdalen Mleczko, psycholog

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: