Małgorzata Kalandyk

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, zrealizowałam również roczne Studium Interwencji Kryzysowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Stale rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach, konferencjach z zakresu psychoterapii i diagnozy psychologicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staże m.in. w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, a także w Szpitalu im. dr. Józefa Babińskiego, Szpitalu Uniwersyteckim oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera. Obecnie pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Punktu zgłoszeniowo – koordynacyjnego.

W ramach psychoterapii pracuję z osobami dorosłymi oraz młodymi dorosłymi w podejściu psychodynamicznym. W swojej pracy z drugim człowiekiem dążę
do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, zrozumienia i stworzenia autentycznej relacji.

Pomagam osobom będącym w kryzysie, doświadczającym trudności w relacjach, zmagającym się z obniżonym poczuciem własnej wartości, a także cierpiącym na zaburzenia lękowe, depresyjne oraz zaburzenia osobowości.

Małgorzata Kalandyk, psychoterapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: