Marcin Domowicz

psychlog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, które przygotowuje do uzyskania certyfikatów tychże towarzystw.

Tytuł magistra psychologii zdobyłem na Uniwersytecie Śląskim (specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego). Ponadto ukończyłem studia podyplomowe z Psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach, w którym współprowadziłem grupy terapeutyczne dla osób z zaburzeniami psychotycznymi oraz dla osób z zaburzeniami afektywnymi. Pracowałem również w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmowałem się poradnictwem psychologicznym oraz diagnostyką psychologiczną. Ponadto współpracowałem z Uniwersytetem Śląskim w charakterze nauczyciela akademickiego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w relacjach interpersonalnych, cierpiących na nerwice, zaburzenia afektywne oraz zaburzenia osobowości.

Marcin Domowicz - psychoterapeuta

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: