Martyna Kędzior

psycholog, psychoterapeuta małżeństw i par


Jestem absolwentką Psychologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach (specjalność: Psychologia Kliniczna) i terapeutką w trakcie atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Ukończyłam Studium Psychoterapii Par w Katowickim Instytucie Psychoterapii.
Od 13 lat zdobywam doświadczenie zawodowe m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego ,Ośrodku Interwencji Kryzysowej, na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Świętochłowicach, w Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej.

Pracę opieram głównie na krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) i w podejściu integracyjnym: systemowo – ericksonowskim ponieważ jestem zwolenniczką czerpania wiedzy z różnych nurtów i wykorzystywania oferowanych przez nie technik w pracy terapeutycznej tak, aby jak najlepiej dopasować ją do potrzeb Pacjenta.

Prowadzę terapię zarówno indywidualną jak i grupową (grupa wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie) oraz terapię par. Pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi doświadczającymi różnych trudności życiowych, będących w kryzysie, mających problemy w relacjach, cierpiących na depresję, a także mających problemy z agresją – prowadzę grupowy Trening Zastępowania Agresji.

W swojej pracy zawodowej stawiam na dobrą komunikację. Umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu terapeutycznego opieram na szacunku i odpowiedzialności za drugiego człowieka tak, aby zrozumieć obawy i potrzeby. Biorę udział w superwizjach oraz licznych szkoleniach.

Zapraszam do kontaktu.

Martyna Kędzior, psychoterapeuta

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: