Mateusz Jędrusik

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, które przygotowuje do uzyskania certyfikatów we wspomnianych towarzystwach.

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie SWPS w Katowicach ze specjalnością „Psychologia kliniczna człowieka dorosłego”.
Doświadczenie zdobywałem w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach pracując na oddziale dziennym zaburzeń afektywnych, odbywając staż na oddziale dziennym zaburzeń psychotycznych oraz oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych.

Moim głównym obszarem zainteresowań jest praca z pacjentami doświadczającymi stanów lęku, długotrwałego zaburzenia nastroju, trudności w relacjach interpersonalnych oraz zmagającymi się z dylematami w okresie młodej dorosłości.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, podlegam regularnej superwizji, a dodatkową wiedzę zdobywam na kursach oraz konferencjach.

Mateusz Jędrusik, psychoterapeuta

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: