Urszula Węgrzyk-Basiaga

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne kursu psychoterapii pod kierownictwem naukowym prof. Bogdana de Barbaro w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin NA SZLAKU.

Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz roczne szkolenie „Podstaw psychoterapii psychoanalitycznej” w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci, gdzie wspieram rodziny osób chorych oraz prowadzę terapię indywidualną i konsultacje. Dodatkowo prowadzę telefon zaufania dla osób w kryzysie i po stracie oraz grupy wsparcia. Pracuję również w Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski „Dom Nadziei”. Zajmuję się prowadzeniem zajęć terapeutycznych z osobami z różnymi niepełnosprawnościami i w różnym wieku oraz konsultacji dla ich rodzin. Ponadto pracowałam jako psycholog przedszkolny, brałam udział w stażu na oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz par w nurtach psychodynamicznym i systemowym. Pracuję z osobami w kryzysie, doświadczającymi trudności w relacjach interpersonalnych, cierpiącymi na nerwice, depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości oraz objawy somatyczne. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do kontaktu.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: