Aleksandra Korpal

psycholog, terapeuta Gestalt


Jestem psychologiem z tytułem magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT). Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach “CTSR”.

Pomogę Ci w dochodzeniu do celu (rozwiązaniu trudnej sytuacji) przez wyszukiwanie i uświadamianie Twoich możliwości i mocnych stron. W procesie ważne jest dla mnie, aby pomóc Ci w odkryciu, poznaniu i wyrażaniu siebie takim, jaki/a jesteś. Swoją rolę widzę jako Twojego towarzysza do tego, by pomóc Ci dotrzeć do pełni Twojego doświadczenia: myśli, przeżywanych uczuć oraz sygnałów płynących z ciała. Kieruję się zrozumieniem i szacunkiem dla Ciebie, Twoich decyzji, potrzeb, wartości, a także przekonaniem, że bezpieczna relacja to główna siła terapeutyczna.

Zapraszam na konsultacje osoby dorosłe, które doświadczają trudnych sytuacji życiowych, problemów z budowaniem relacji, trudności wychowawczych lub rodzinnych, wypalenia zawodowego, stresu, obniżonego nastroju, chcące radzić sobie z cierpieniem, lękiem, złością lub innymi bolesnymi uczuciami. Zapraszam również osoby chcące zajrzeć w głąb siebie, poszerzyć świadomość dotyczącą siebie. Będę towarzyszyć Tobie w odkrywaniu oraz rozwiązaniu trudności z jakimi jesteś teraz.

Aleksandra Korpal - psychoterapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: