Aleksandra Korpal

psycholog, terapeuta Gestalt


Jestem psycholożką z tytułem magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej oraz kontynuuję naukę w celu zostania psychoterapeutką w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, placówce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt (EAGT). Ukończyłam też kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach “CTSR”.

Pomogę Ci w przejściu przez Twoje trudności przez wyszukiwanie i uświadamianie Twoich możliwości i mocnych stron. W procesie ważne jest dla mnie, aby pomóc Ci w odkryciu, poznaniu i wyrażaniu siebie takim, jaki/a jesteś. Na człowieka patrzę holistycznie, uwzględniając obszary myśli, uczuć i ciała. Kieruję się zrozumieniem i szacunkiem dla Ciebie, Twoich decyzji, potrzeb, wartości. Ważne jest dla mnie zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa, uważności i poufności w relacji ze mną.

Udzielam pomocy psychologicznej dorosłym i młodzieży od 16 roku życia. Pracuję z osobami, które doświadczają trudnych sytuacji życiowych, problemów z budowaniem relacji, trudności wychowawczych lub rodzinnych, wypalenia zawodowego, stresu, obniżonego nastroju, chcące radzić sobie z cierpieniem, lękiem, złością lub innymi bolesnymi uczuciami. Zapraszam również osoby chcące zajrzeć w głąb siebie, lepiej zrozumieć siebie i swoje uczucia.

Aleksandra Korpal - psychoterapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: