Beata Mosoń

psychoterapeuta ONLINE


Jestem dyplomowaną psychoterapeutką w procesie certyfikacji, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, od 6 lat akredytowanym coachem ICI z międzynarodowym certyfikatem, a także nauczycielem akademickim w Collegium Humanum w Rzeszowie.

Swoje umiejętności z zakresu psychoterapii zdobywałam i nadal rozwijam uczestnicząc w podyplomowym całościowym czteroletnim szkoleniu z zakresu psychoterapii klinicznej w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katedry Psychoterapii UJ CM.

Oferuję psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par. Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym, korzystając przy tym z wiedzy z zakresu psychoterapii systemowej czy poznawczo – behawioralnej. Problematyka jaką się zajmuję, to głównie zaburzenia lękowe, depresyjne, psychosomatyczne, odżywiania, osobowości oraz trudności emocjonalne i relacyjne. W ramach sesji terapeutycznych i rozwojowych udzielam wsparcia, towarzyszę ludziom w ich procesach zmiany i odkrywaniu siebie.

Najważniejsza dla mnie jest relacja, wzajemne zaufanie oraz dokładne zrozumienie problematyki, którą będziemy się zajmować. Wyróżnia mnie wysoka etyka zawodowa, empatia , umiejętność słuchania i słyszenia tego, co niewypowiedziane oraz szeroka wiedza w zakresie podejmowanych działań leczniczych i rozwojowych.

Serdecznie zapraszam osoby, które chcą odnaleźć wewnętrzny spokój, uporządkować swoje życie, zwiększyć wiarę w siebie i motywację do realizacji własnych planów, pogłębić samoświadomość i rozpoznać własny potencjał, oswoić lęk przed zmianą, budować satysfakcjonujący związek i relacje lub po prostu przeżyć podróż w głąb siebie dającą wiele radości, sił i pozytywnej energii.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: