Beata Mosoń

psychoterapeuta ONLINE


Jestem psychoterapeutką, akredytowanym coachem ICI z międzynarodowym certyfikatem, a także nauczycielem akademickim. Ponadto przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz do Sekcji Naukowej PTP.

Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywałam i nadal rozwijam uczestnicząc w podyplomowym całościowym 4 letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii klinicznej organizowanym przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i młodzieży oraz w coachingu. Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym, bliskie jest mi podejście systemowe i poznawczo–behawioralne.

Problematyka jaką się zajmuję, to głównie zaburzenia lękowe, depresyjne, psychosomatyczne, odżywiania, osobowości oraz trudności emocjonalne i relacyjne. W ramach sesji terapeutycznych i rozwojowych udzielam wsparcia, towarzyszę ludziom w ich procesach zmiany i odkrywaniu siebie.

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na budowaniu relacji z drugim człowiekiem opartej na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i autentyczności oraz na dokładnym poznaniu problematyki, którą będziemy się zajmować.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: