Ewa Franek

terapeuta, pedagog, coach/mentor kryzysowy


Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim, Wydziale Pedagogiki i Psychologii
w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w takich instytucjach jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Ukończyłam szereg szkoleń w tym m.in.: I i II Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Praktyk Zastępowania Agresji, mediacje, kurs Akademii Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu uzyskując certyfikat akredytowany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego. Nadal poszerzam swoją wiedzę, korzystając z kolejnych szkoleń. W najbliższym czasie moje dalsze kroki rozwoju zawodowego będą skierowane na uzyskanie certyfikatu terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

W nurcie terapii TSR pomagam dorosłym w kryzysie spowodowanym rozstaniem, stratą, rozwodem, epidemią czy też innymi zdarzeniami losowymi. Wspieram też osoby będące w kryzysie suicydalnym. Udzielam konsultacji diagnostycznych rozważającym rozwód. Pomagam osobom doświadczającym przemocy, stosującym przemoc w rodzinie, z zaburzeniami lękowymi.

Przede wszystkim udzielam pomocy i wsparcia, tym, którzy potrzebują w życiu dokonać zmiany na lepsze. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Preferuję terapię zarówno w trybie stacjonarnym jak i online. Moją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Zapraszam do kontaktu.

Natalia Bąk-Moskała, terapeutka, pedagog

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: