Iwona Krzywiecka-Feliksik

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Ukończyłam atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego całościowy 4,5 letni Kurs Psychoterapii. Uczestniczyłam również w szkoleniu I stopnia asystenta psychodramy.

Kompetencje zawodowe realizowałam podczas stażu w Szpitalu Specjalistycznym im. Babińskiego w Krakowie w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, oraz pracując psychoterapeutycznie z dziećmi i młodzieżą w kontakcie grupowym w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży. Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych. W Gabinecie Psychoterapii Ariadna zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych.

Oferuję pomoc osobom, które przeżywają kryzys i trudności, z którymi same nie potrafią sobie poradzić; odczuwają napięcie i lęk; żyją w ciągłym stresie; cierpią z powodu natrętnych myśli i wspomnień; doświadczają braku energii życiowej, mają obniżony nastrój; mają problemy w kontaktach z innymi ludźmi; cierpią na dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego; szukają swojego miejsca w życiu; przeżywają inne problemy natury psychicznej.

W swojej pracy opieram się głównie na podejściu psychodynamicznym i systemowym. Jestem otwarta na zróżnicowanie i integrowanie podejść terapeutycznych w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy o trudnych doświadczeniach w atmosferze zrozumienia. Stale rozwijam swoje kwalifikacje personalne i zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Iwona Krzywiecka-Feliksik, psychotarepeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: