Joanna Tomecka

psycholog, terapeuta rodzinny


Jestem psychologiem, terapeutą rodzinnym w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty systemowo-psychodynamicznego (kurs atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staż w dziennym oddziale psychiatrycznym, a także pracując w instytucjach związanych z pomocą społeczną. Przez ostatnie lata byłam zawodowo związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej klientom w sytuacji różnego rodzaju kryzysów, w tym osobom doznającym przemocy. Doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywałam ponadto pracując jako psycholog w Ośrodku Kuratorskim Sądu Rejonowego w Chorzowie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i terapii (m.in. kurs podyplomowy z
zakresu podejścia systemowego w terapii rodzin atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), a swoją pracę poddaję superwizji.

Pracuję terapeutycznie z osobami doświadczającymi różnego rodzaju trudności i kryzysów życiowych, problemów emocjonalnych, problemów w relacjach z innymi ludźmi oraz cierpiącymi na zaburzenia lękowe i depresyjne. Ofertę kieruję do osób dorosłych oraz młodzieży od 12 roku życia. Prowadzę również konsultacje rodzinne.

Joanna Tomecka, terapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: