Magdalena Piotrowska

psycholog, psychoterapeutka


Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, uzyskując tytuł magistra psychologii, o specjalności psychologii stosowanej i o profilu „Psychologia Zaburzeń Zachowania i Pomoc Psychologiczna”. Ponadto ukończyłam Seksuologię Kliniczną – Opiniowanie, Edukacja, Terapia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Neuropsychologię Kliniczną i Diagnozę Neuropsychologiczną w Ujęciu Praktycznym na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Psychologię Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Zarządzanie Kadrami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu – Wydział Zamiejscowy w Chorzowie.

Odbyłam praktyki na Oddziale Dziennym Zaburzeń Emocji i Nastroju Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, a w ramach wolontariatu pracowałam z osobami niepełnosprawnymi w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Swoją pomoc kieruję do osób dorosłych, cierpiących z powodu zaburzeń żywienia i odżywiania, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych i depresyjnych, związanych ze stresem, a także z obszaru kryzysów osobistych, trudności relacyjnych i dysfunkcji seksualnych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów akredytowanych przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Pragnę się także rozwijać poprzez dalsze uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Magdalena Piotrowska, psychoterapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: