Magdalena Wrzecion

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par


Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie mediacji oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie jestem w trakcie całościowego kursu psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii w Katowicach, spełniającego wymogi dotyczące przyznawania certyfikatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję w nurcie integracyjnym, korzystając szczególnie z podejścia systemowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując przez ponad 20 lat w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Katowicach, prowadząc rozmowy indywidualne z osobami zmierzającymi się z różnego rodzaju problemami dotyczącymi życia osobistego i zawodowego. Prowadziłam również warsztaty i szkolenia mające na celu rozwój osobisty.

Głównym kierunkiem mojej działalności psychoterapeutycznej jest wspieranie osób w drodze do przezwyciężania kryzysu, poszukiwanie tego, co stanowi trudność i zakłóca prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu. W swojej pracy kieruję się zaciekawieniem drugim człowiekiem, jego wyjątkowością i niepowtarzalnością. Uważam, że każdy człowiek posiada zasoby, które odkryte mogą pomóc mu rozwijać się w satysfakcjonującym życiowo kierunku. Bardzo ważne jest dla mnie, by spotkania w gabinecie odbywały się z poszanowaniem wartości uczestnika terapii, w atmosferze zaufania i zrozumienia.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i psychoterapię par. Swoją pracę poddaję superwizji .

Magdalena Wrzecion, psycholog i psychotarepeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: