Monika Indyka

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego Kursu Psychoterapii, w podejściu integracyjnym: systemowo-ericksonowskim, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne, odbywającego się w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, adaptacyjnymi, nerwicami, depresją, zaburzeniami osobowości, przechodzącymi kryzys, przeżywającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz osobami nieheteronormatywnymi i
transpłciowymi. Towarzyszę również w rozwoju, lepszym poznaniu siebie, swoich emocji i zachowań.

W swojej pracy staram się integrować różne podejścia terapeutyczne, tak by jak najlepiej dobrać metody do potrzeb danej osoby. W procesie psychoterapii zwracam szczególną uwagę na współpracę z pacjentem, autentyczność oraz na zbudowanie atmosfery bezpieczeństwa i akceptacji. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bielskim Centrum Psychiatrii – Olszówka w Bielsku-Białej, jak również podczas stażów na Całodobowych Oddziałach Psychiatrycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera oraz w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Dodatkowo pracowałam na Oddziałach Rehabilitacji Neurologicznej i Onkologicznej w Ustroniu.

Zapraszam do kontaktu.

Monika Indyka, psycholog

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: