Wiktoria Tychawska

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam z wyróżnieniem psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także studium Interwencji Kryzysowej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Interwencji Kryzysowej.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, stosując potwierdzone badaniami empirycznymi założenia psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (Transfere Focused Psychoterapy), które szczególną wagę przypisują relacji pomiędzy pacjentem a terapeutą oraz analizie wewnętrznych konfliktów, które przyczyniają się do zaburzeń psychicznych i odczuwanego cierpienia. Podejście to jest ukierunkowane na trwałą poprawę wzorców funkcjonowania.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości oraz pomocą osobom cierpiącym na zaburzenia depresyjne, lękowe i inne, a także osobom znajdującym się w kryzysie psychicznym, doświadczających trudności w relacjach międzyludzkich czy codziennym funkcjonowaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych Szpitala Uniwersyteckiego oraz Szpitala im. J.Babińskiego, a także w Centrum Psychoterapii i Seksuologii oraz stowarzyszeniu Pro Civium.

W pracy kieruję się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa, budując relacje oparte na zaufaniu i dyskrecji. Swoją pracę poddaję superwizji.

Zapraszam do kontaktu.

Wiktoria Tychawska, psychoterapeutka

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: