Alicja Boroń-Łabęcka

psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii w podejściu systemowo-ericksonowskim w Katowickim Instytucie Psychoterapii, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną. Pracuję głównie z osobami z zaburzeniami adaptacyjnymi, emocjonalnymi, lękowymi, depresją, z osobami mającymi problemy w relacjach międzyludzkich, oraz osobami z problemem współuzależnienia, DDA, DDD, DDRR, będącymi w kryzysie oraz żalobie, jak również dotkniętych PTSD.

Swoje ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w placówkach wsparcia dziennego, prowadząc treningi umiejętności psychospołecznych oraz wychowawczych a także na stanowisku psychologa szkolnego.

Pracuję głównie w nurcie systemowym oraz humanistycznym, ale ze względu na indywidualne podejście do pacjenta czerpię również z innych nurtów w psychoterapii, dobierając metodę do aktualnych potrzeb.

Alicja Boroń-Łabęcka, psychoterapeuta

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: